Nabídka služeb v oblasti focení

PM_corner - Na úvodní stránku

Facebook ico G+ ico Mail ico

Facebook Petra Melková Photography

Těhotenství

Těhotenské fotografie mohou být hezkou vzpomínkou na jedno z nejkrásnějších období ženy. Nechte se vyfotit jako těhulka s bříškem.

Miminka

Nic na celém světě nedokáže vykouzlit na tvářích lidí tolik lásky a něhy jako miminko. Právě proto patří  fotografování miminek k mým oblíbeným.

Děti

Ať již máte doma malé batole, předškoláka či větší dítko, vždy se najde spousta důvodů proč je nechat vyfotit a mít navždy krásnou památku.

Rodiny

Rodičě většinou mají krásné fotky svých dětí, ale společné zachycení celé rodiny jim chybí. Pořiďte si rodinné fotografie celé vaší rodiny.

Portréty

Lidé si často myslí, že nejsou fotogeničtí a focení se vyhýbají. Ale já věřím, že každý je krásný a jedinečný a že je jen potřeba najít ten správný úhel pohledu.

Ostatní

Focení zvířat a domácích mazlíčů, produktové focení či další služby jako jsou grafické návhry a tisk pro fotoknihy, kalendáře či jiné tiskoviny.


Profesionální fotografie

S radostí a profesionalitou zachytím jedinečné okamžiky ve vašem životě od zasnoubení a svatby, přes těhotenství, narození miminka až po první krůčky a rošťácké výrazy ve tváři vašich dětí.

Děti zůstávájí dětmi velice krátkou dobu

Uchovejte si vzpomínku na daný okamžik, který by jinak nenávratně odvrátil čas. Vždyť právě u dětí čas plyne mílovými kroky. Děti zůstávají dětmi velice omezenou dobu, tak proč nemít zaznamenané a zdokumentované všechny etapy jejich dětství a dospívání? Uvidítě, že až se na fotografie podíváte s odstupem času, dokáží i po mnoha letech vyvolat na vaší tváři úsměv a neocenitelné vzpomínky.

Památka nejen na děti, ale i na další vaše poklady

Razím heslo, že bychom měli mít památku nejen na děti, ale i na další své poklady, jako jsou naši zvířecí miláčkové a samozřejmě rodiče či prarodiče.

I když mnoho lidí řekne "já už jsem na focení stará",  tak dcery a synové či vnoučata budou rády vlastnit podobu svých maminek a tatínků či prarodičů, aby si je mohly uchovat na dobu, kdy již s nimi nebudou. Proto není důležité kolik vám je a jestli si již na focení připadáte staří, zanechte po sobě památku formou profesionální fotografie, se kterou budete spokojeni a rádi ji předáte svým blízkým či si jí vystavíte a budete se z ní těšit.

Na začátek stránky