Profesionální fotograf - Petra Melková

Profesionální fotograf - Petra Melková

Vítejte na mých stránkách věnované fotogragování. Jmenuji se Petra Melková a velice ráda bych se stala i vaším rodinným fotografem.

Věnuji se především portrétové fotografii, focení dětí, miminek, těhotenství a rodinné fototografii.

Focení miminek a dětí

Právě focení miminek a dětí mě baví asi nejvíce, protože právě děti jsou nepředvídatelné a i když díky tomu focení nejde nikdy podrobně naplánovat, tak vznikají naopak nové a překvapivé situace, díky kterým se i samotné fotografování stává zážitkem.

Odjakživa jsem kreativní člověk a proto se neustále snažím vymýšlet nové scény, objevovat nové rekvizity a fotografiím tak dávat stále nový rozměr a energii.

Portrétové fotografie

Nicméně věnuji se samozřejmě i dalším žánrům a tématům focení jako je portrétní fotografie a business fotografie, reklamní a produktové fotografie aj.

Co vám můžu nabídnout?

V oblasti profesionální fotografie vám můžu nabídnout přátelský přítup, plnou hlavu nápadů a pečlivou práci při úpravách fotografií.

Mým cílem je neustále se zdokonalovat a hledat zajímavé možnosti

Co se týče vzdělávání a učení se v oblasti profesionální fotografie, tak každý fotograf mi dá za pravdu, že se učí neustále. S každým dalším focením přichází další cenné zkušenosti a u fotografování miminek a dětí to platí dvojnásob.

Na začátek stránky