Markéta S. | Praha

"Se slečnou fotografkou jsem byla nadmíru spokojená. Nepatřím mezi jedince, kteří by rádi pózovali před objektivem, ale Petra ze mě dostala maximum. Svým milým a přátelským přístupem dokázala, že jsem se cítila velice příjemně, uvolněně a výsledkem jsou nádherné fotografie, které si budu vždy velice ráda prohlížet."

"Petru vřele doporučuji, je to velmi talentovaná a šikovná fotografka, se kterou je radost spolupracovat."

Focení portrétů Markéta Praha

Pavla V. | Jirkov

"Focení s Péťou je dokonalý zážitek, je to velice sympaticka slečna s profesionálním přístupem, jejíž fotky každého nadchnou. Fotila mě v době těhotenství a po porodu s malým a vždy jsme byli s Pajikem nadšení a maximálně spokojení s profesionalním přístupem a výbornou spoluprací ze strany fotografky."

"Focení jsme si opravdu užili a spíš nám bylo líto, že už končí, i malej byl nadšenej a krásně Pétě pózoval."

  "Péťu můžu jen doporučit! Uz se moc tesime na dalsi focení!"

Anička K. | Chomutov

"Ráda bych poděkovala za nádherné fotografie. Bylo to moje první podobné focení a byla jsem nadšená. Díky slečně fotografce mám zachycené nádherné vzpomínky na těhotenství, nejkrásnější období svého života. Později jsem nechala vyfotit i svého narozeného syna a z výsledku jsem byla úplně stejně nadšená."

"Opravdu mohu doporučit, setkala jsem se s profesionalitou, trpělivostí a vřelou laskavostí. Už teď se těším na další focení." 

Focení miminek - Anička K.

Focení Očenáškovi

Očenáškovi | Klášterec nad Ohří

"Mockrát děkujeme Petrušce za focení našeho malého broučka, bylo to krásné, milé a profesionální stejně jako výsledné fotografie. Už se moc těšíme na další focení...Očenáškovi."


Katka Ř. | Chomutov

"Děkujeme za krásné fotečky, které sklidili u všech úspěch. Focení bylo fajn, pohodové a profesionální. Také připravené rekvizity (oblečky) byly krásné a fotky byly hned zajímavější.

Všem, kteří chtějí mít nádherné fotky vřele doporučuji focení u Péti Melkové."

Focení miminek - Katka Ř.

Rodinné focení - Iveta Č.

Iveta Č. | Jirkov

"Petra je skvělá fotografka. Vyniká vstřícným vystupováním, je velice milá. Focení s ní je uvolněné, nenásilné, vše v klidu a pohodě. Fotky jsou nádherné, vkusné, naprosto originální. Vřele doporučuji všem, kdo chce mít nádhernou vzpomínku."


Na začátek stránky