Těhotenská fotografie

PM_corner - Na úvodní stránku

Facebook ico G+ ico Mail ico

Facebook Petra Melková Photography

Těhotenství

Těhotenské fotografie mohou být hezkou vzpomínkou na jedno z nejkrásnějších období ženy. Nechte se vyfotit jako těhulka s bříškem.

Miminka

Nic na celém světě nedokáže vykouzlit na tvářích lidí tolik lásky a něhy jako miminko. Právě proto patří  fotografování miminek k mým oblíbeným.

Děti

Ať již máte doma malé batole, předškoláka či větší dítko, vždy se najde spousta důvodů proč je nechat vyfotit a mít navždy krásnou památku.

Rodiny

Rodičě většinou mají krásné fotky svých dětí, ale společné zachycení celé rodiny jim chybí. Pořiďte si rodinné fotografie celé vaší rodiny.

Portréty

Lidé si často myslí, že nejsou fotogeničtí a focení se vyhýbají. Ale já věřím, že každý je krásný a jedinečný a že je jen potřeba najít ten správný úhel pohledu.

Ostatní

Focení zvířat a domácích mazlíčů, produktové focení či další služby jako jsou grafické návhry a tisk pro fotoknihy, kalendáře či jiné tiskoviny.


Fotogalerie

Těhotenské fotografie se postupem času stávají více a více oblíbené. A proč taky ne? Vždyť těhotenství je nádherným obdobím ženy plné očekávání a těšení se na příchod miminka.

Jestliže tedy čekáte přírůstek do rodiny a chcete mít památku na toto období s bříškem? Velice ráda s Vámi vymyslím aranž focení a nafotím vám fotky, které pro vás budou hezkou připomínkou.

Jak probíhá těhotenské focení?

Těhotenské focení je možné realizovat v klasickém duchu, tj. standardní pozování s partnerem či dalšími dětmi či lze vymyslet stylizované focení např. v pohádkovém duchu. Pro odvážné nastávající maminky je možné i glamour focení.

Dále lze těhoteské focení realizovat jak v interiéru, tak exteriéru, kdy osobě mám mnohem raději exteriérové focení, protože je přirozenější a díky vhodně zvolenému okolí mohou vznikout opravdu krásné fotografie.

Nejprve je tedy potřeba si rozmyslet o jaký typ focení máte zájem a od toho se pak již bude odvíjet kompletní nabídka focení.

Těhotenské focení - co byste měli vědět

  • Vhodné období pro těhotenské fotografie je mezi 6. a 7. měsícem těhotenství, kdy je již bříško hezky vidět a je krásně zakulacené.
  • Těhotenské focení lze realizovat v interiéru i exteriéru.
  • Rozmyslete si o jaký typ těhotenských fotografií máte zájem - volné focení, stylizované, samostatné či s rodinnou aj.
  • Rozmyslete si oblečení, které spolu barevně ladí. Vhodné jsou např. dlouhé volnější šaty.
  • Jestliže máte nějakou rekvizitu, kterou byste chtěla na fotografiích mít, samozřejmě si jí přineste na focení - oblíbeného plyšáka, koupenou hračku pro miminko, botičky, dupačky, dudlík, aj.
Na začátek stránky